Drodzy Klienci to ostatnie nasze przypomnienie o terminie płatności franchise tax za Wasze spółki LP/LLC/GP. Pozostały tylko dwa tygodnie do ostatecznego terminu płatności franchise tax. Czy zapłaciłeś już swój franchise tax? Jeśli tak, prosimy o pominięcie tego ogłoszenia.

Roczny franchise tax, obecnie wyceniony w wysokości 300 USD rocznie, przypada w dniu 1 czerwca 2017 roku. Przekroczenie terminu płatności franchise tax spowoduje obciążenie Państwa opłatą karną rzez State of Delaware w wysokości 200 USD wraz z odsetkami 1,5% miesięcznie. Ponadto, uniemożliwi to firmie otrzymanie Certificate of Good Standing

Jak zapłacić Franchise Tax?

  • Najprościej zrobić to za naszym pośrednictwem (przedpłata wystawionej faktury proforma) a my bez żadnych dodatkowych opłat dokonamy płatności franchise tax w Państwa imieniu. Możliwość taka dostępna jest wyłącznie do 26 maja.
  • Można także opłacić franchise tax samodzielnie – tutaj instrukcja video

Jak zawsze, jesteśmy tutaj, jeśli masz pytania lub sprawy, w której możemy Ci pomóc.

Dziękujemy za wybranie Delaware24

Informacje prezentowane na niniejszej stronie oraz zdobyte za pośrednictwem niniejszej strony nie stanowią ani oferty w myśl przepisów KC ani też nie powinny być brane za doradztwo podatkowe/prawne. Skomplikowany system podatkowy sprawia, że każda sprawa powinna zostać zbadana indywidualnie przez doradcę podatkowego a informacje zaczerpnięte z internetu nie powinny być podstawą decyzji biznesowych. Ani nasza spółka ani współpracująca korporacja prawna nie świadczy usług w zakresie szeroko rozumianej optymalizacji podatkowej czy doradztwa podatkowego lub prawnego. Wszystkie kroki powinny być skonsultowane z własnym księgowym/prawnikiem.