Dla amerykańskich spółek zarejestrowanych w Delaware, prowadzenie księgowości nie jest wymagane ani obowiązkowe. Jednak brak obowiązku prowadzenia księgowości nie oznacza oczywiście zakazu prowadzenia księgowości. Często prowadzenie księgowości dla spółki jest konieczne lub też zalecane z kilku powodów:

  • lepszego poznania kondycji finansowej spółki;
  • właściwej dystrybucji zysku między udziałowców spółki (jeśli spółka posiada kilku udziałowców);
  • lepszego planowania inwestycji, wydatków i kosztów;
  • w celu przedstawienia sytuacji spółki dla kontrahentów, banków, partnerów;
  • rozliczanie managerów (jeśli zostali powołani) z wykonywanych zadań;
  • innych związanych z celami informacyjnymi i raportowaniem;

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, które związane są z chęcią prowadzenia księgowości dla ich spółek LLC w Delaware postanowiliśmy wprowadzić taką usługę do naszej oferty. Dla naszych obecnych i przyszłych klientów proponujemy prowadzenie księgowości w dwóch wariantach:

  • księgowość uproszczona – $150 miesięcznie
  • pełna księgowość $950 miesięcznie

Jeśli jesteś zainteresowany usługą księgową dla swojej spółki, skontaktuj się z nami, pomożemy dobrać odpowiedni dla Ciebie pakiet. Powyższe ceny dotyczą standardowej ilości dokumentów księgowych, cena może się wahać w zależności od ilości faktur dostarczanych do zaksięgowania miesięcznie.

Informacje prezentowane na niniejszej stronie oraz zdobyte za pośrednictwem niniejszej strony nie stanowią ani oferty w myśl przepisów KC ani też nie powinny być brane za doradztwo podatkowe/prawne. Skomplikowany system podatkowy sprawia, że każda sprawa powinna zostać zbadana indywidualnie przez doradcę podatkowego a informacje zaczerpnięte z internetu nie powinny być podstawą decyzji biznesowych. Ani nasza spółka ani współpracująca korporacja prawna nie świadczy usług w zakresie szeroko rozumianej optymalizacji podatkowej czy doradztwa podatkowego lub prawnego. Wszystkie kroki powinny być skonsultowane z własnym księgowym/prawnikiem.