Nie wiesz, jak windykować swoje długi od spółek ze stanów zjednoczonych? Nic dziwnego, z punktu widzenia polskiego przedsiębiorcy nie jest to łatwe z kilku powodów: nie zawsze zna się nazwisko udziałowca a jeśli się nie zna to nie ma możliwości aby ogólnie dostępnymi sposobami poznać to nazwisko. Po drugie procedura jest skomplikowana i wymaga zaangażowania procedur prawnych po stronie amerykańskiej. Po trzecie procedura taka nie jest tania ze względu na ceny usług prawnych w USA, które z założenia nie są zwracane (zwrot kosztów procesowych popularny w Polsce). Są to główne powody dla których samodzielne dochodzenie roszczeń od amerykańskich spółek jest bardzo trudne a w niektórych wypadkach wręcz niemożliwe.

Oferujemy jednak możliwość sprzedaży długów amerykańskich spółek. Chętnie kupimy długi spółek z Delaware, Wyoming, Nevady i innych stanów. Jeśli posiadasz niespłacane należności od spółek LLC z USA skontaktuj się z nami. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki kupna / sprzedaży długów spółek z USA.

Informacje prezentowane na niniejszej stronie oraz zdobyte za pośrednictwem niniejszej strony nie stanowią ani oferty w myśl przepisów KC ani też nie powinny być brane za doradztwo podatkowe/prawne. Skomplikowany system podatkowy sprawia, że każda sprawa powinna zostać zbadana indywidualnie przez doradcę podatkowego a informacje zaczerpnięte z internetu nie powinny być podstawą decyzji biznesowych. Ani nasza spółka ani współpracująca korporacja prawna nie świadczy usług w zakresie szeroko rozumianej optymalizacji podatkowej czy doradztwa podatkowego lub prawnego. Wszystkie kroki powinny być skonsultowane z własnym księgowym/prawnikiem.