Korporacja zawiązała współpracę z bankiem w Księstwie Liechtenstein. Dzięki tej współpracy możemy zaproponować klientom korporacji możliwość otwarcia kont bankowych w tym najbardziej przyjaznym dla bankowości miejscu świata.

Księstwo Liechtensteinu to niewielkie leżące u podnóża Alp państwo położone w Europie Zachodniej. Księstwo Liechtensteinu graniczy z dwoma krajami: Szwajcarią i Austrią. Stolicą Liechtensteinu jest Vaduz. Księstwo Liechtensteinu jest państwem podwójnie śródlądowym. Liechtenstein należy do Europejskiego Obszaru Gospodarczego i do strefy Schengen. Liechtenstein ustrojowo stanowi monarchię konstytucyjną. Językiem urzędowym Księstwa Liechtenstein jest język niemiecki. Księstwo Liechtensteinu jest jednym z najbardziej bogatych krajów. PKB na jednego mieszkańca Liechtensteinu wynosił w roku 2009 $ 89.400,00. Księstwo Liechtensteinu, ze względu na bardzo niskie podatki oraz bardzo liberalną politykę względem depozytów bankowych, jest uważany za raj podatkowy.

Współpraca, jaką zawiązaliśmy umożliwia klientom Korporacji otwarcie rachunków bankowych i dostęp do narzędzi inwestycyjnych we współpracującym banku w Liechtensteinie. Konto bankowe może być otwarty przy minimum formalności na podstawie notarialnie potwierdzonych dokumentów i w sposób korespondencyjny dla klientów posługujących się paszportami UE. Otwarcie konta bankowego w Liechtensteinie wiąże się również z niewielkim jak na Liechtenstein zaangażowaniem środków finansowych. Lokalne prawo bankowe i przepisy bankowe zapewniają klientom banku w Liechtensteinie wyjątkowo wysoki poziom poufności zgromadzonych środków. Rachunek bankowy w Księstwie Liechtensteinu gwarantuje także bezpieczeństwo zgromadzonych środków. Rachunek taki dodatkowo umożliwia redukcji obciążeń podatkowych od zysków kapitałowych.

Rachunek bankowy w Liechtensteinie przeznaczony jest wyłącznie dla osób fizycznych (nie dla amerykańskich spółek jako rachunek firmowy)

W celu nawiązania rozmów o otwarciu konta bankowego w Księstwie Liechtensteinu, prosimy o kontakt na nasz adres e-mail: biuro@delaware24.pl

Informacje prezentowane na niniejszej stronie oraz zdobyte za pośrednictwem niniejszej strony nie stanowią ani oferty w myśl przepisów KC ani też nie powinny być brane za doradztwo podatkowe/prawne. Skomplikowany system podatkowy sprawia, że każda sprawa powinna zostać zbadana indywidualnie przez doradcę podatkowego a informacje zaczerpnięte z internetu nie powinny być podstawą decyzji biznesowych. Ani nasza spółka ani współpracująca korporacja prawna nie świadczy usług w zakresie szeroko rozumianej optymalizacji podatkowej czy doradztwa podatkowego lub prawnego. Wszystkie kroki powinny być skonsultowane z własnym księgowym/prawnikiem.