Firma Delaware LLC USAOCF Center and Delaware Inc. jako jedyne konsorcjum na rynku, działające nieprzerwanie od wielu lat, może zaoferować swoim klientom usługę rejestracji spółek w USA (stan Delaware) na najlepszych warunkach, z największym doświadczeniem i za najniższą cenę.

OCF Center & Delaware Inc. to nie kolejny pośrednik jakich wielu na rynku. To również nie „oficjalny partner” jakich w ostatnich latach pełno. OCF Center & Delaware Inc. to zaufane konsorcjum, które dzięki fizycznej obecności w USA może zaoferować najlepsze warunki cenowe, najświeższe informacje i najlepszą obsługę zarówno w Polsce jak i w USA (Delaware).

Informacje prezentowane na niniejszej stronie oraz zdobyte za pośrednictwem niniejszej strony nie stanowią ani oferty w myśl przepisów KC ani też nie powinny być brane za doradztwo podatkowe/prawne. Skomplikowany system podatkowy sprawia, że każda sprawa powinna zostać zbadana indywidualnie przez doradcę podatkowego a informacje zaczerpnięte z internetu nie powinny być podstawą decyzji biznesowych. Ani nasza spółka ani współpracująca korporacja prawna nie świadczy usług w zakresie szeroko rozumianej optymalizacji podatkowej czy doradztwa podatkowego lub prawnego. Wszystkie kroki powinny być skonsultowane z własnym księgowym/prawnikiem.