W chwili obecnej możemy naszym klientom zaproponować przekazywanie korespondencji kierowanej na spółki zarejestrowane za naszym pośrednictwem do Polski z naszego adresu w Newark (Delaware, USA):

  • Do 12 listów rocznie ($89,00)
  • Do 36 listów rocznie ($199,00)
  • Do 60 listów rocznie ($349,00)
  • Do 120 listów rocznie ($599,00)

Przy uruchamianiu usługi pobierana jest również jednorazowa opłata „setup fee” w wysokości $49,00

Wszystkie przychodzące na spółkę listy zostaną zapakowane w drugą kopertę i wysłane następnego dnia. W chwili obecnej wysyłamy listami priorytetowymi (First Class U.S. Letter Mail). Płatność następuje z góry po ustaleniu warunków.

Call Forwarding Line – wirtualny telefon w Delaware

Dla klientów Delaware24 wraz z lokalną firmą telekomunikacyjną przygotowaliśmy ofertę „call forwarding”. Usługa ta polega na udostępnieniu numeru amerykańskiego i przekazaniu rozmowy na wybrany numer polski. Dysponujemy pulą numerów z Newark (DE) – numery z prefiksem +1 302 – które możemy udostępnić.

Jednorazowe „setup fee” czyli opłata instalacyjna to USD 50,00. Miesięczny abonament to USD 10,00. Koszt przekazywania rozmów to USD 0,076 na telefony stacjonarne w Polsce, USD 0,14 na telefony komórkowe, USD 0,06 za faks i USD 0,08 za pocztę głosową. Usługa działa na zasadzie pre-paid. Zainteresowanych wirtualnym numerem prosimy o kontakt.

Informacje prezentowane na niniejszej stronie oraz zdobyte za pośrednictwem niniejszej strony nie stanowią ani oferty w myśl przepisów KC ani też nie powinny być brane za doradztwo podatkowe/prawne. Skomplikowany system podatkowy sprawia, że każda sprawa powinna zostać zbadana indywidualnie przez doradcę podatkowego a informacje zaczerpnięte z internetu nie powinny być podstawą decyzji biznesowych. Ani nasza spółka ani współpracująca korporacja prawna nie świadczy usług w zakresie szeroko rozumianej optymalizacji podatkowej czy doradztwa podatkowego lub prawnego. Wszystkie kroki powinny być skonsultowane z własnym księgowym/prawnikiem.